PKN
Protestantse Gemeente Eijsden
 
Contactgegevens Contactgegevens
KERKEnraad EN PREDIKANT
 
Kerkenraad: 
Preses:    
Dick Rootert Telefoon: 06-22395429
  E-Mail: dick@rootert.nl
 
Scriba:    
Gert Schaart Telefoon: 06-53160082
  E-mail: scriba@pkn-eijsden.nl
 
Diaconie:    
Zeger Vroon Telefoon: 043-4092191
  E-mail: diaconie@pkn-eijsden.nl
 
Kerkrentmeesters:    
Gert Schaart Telefoon: 06-53160082
  E-Mail: kerkrentmeesters@pkn-eijsden.nl
Dick Rootert Telefoon: 06-22395429
  E-mail: kerkrentmeesters@pkn-eijsden.nl
  
Overige leden:    
Arent van der Feltz Telefoon: 06-54670988
(ouderling) E-mail: vanderfeltz@home.nl
 
Kerkelijk bureau:    
Anita Weijzen-Spek Telefoon: 043-4092601
  E-mail: kerkelijkbureau@pkn-eijsden.nl
 
Predikant:    
Ds. Klaas Spoelstra Telefoon: 06-23904936
  E-mail: kspoelstra@outlook.com
     
 
Koster/Beheerder:    
Max Paczek Telefoon: 06-46559562
  E-mail: paczek@ziggo.nl


OVERIGE GEGEVENS:

Adres kerk:
Protestantse Gemeente Eijsden
Wilhelminastraat 1
6245 AT Eijsden

 
Bankrekeningnummers:
Kerkrentmeesters:
IBAN NL28ABNA0593338774
BIC ABNANL2A
BSN/RSIN 819054860
Diaconie:
IBAN NL27ABNA0623562537
BIC ABNANL2A
BSN/RSIN 824132956

 
Website:    
Helma Kuijpers E-mail: website@pkn-eijsden.nl
 
Boeking KC / Kerk:  
Helma Kuijpers E-mail: kerkelijkcentrum@pkn-eijsden.nl
terug
 
 

Kerkdienst
datum en tijdstip 30-06-2024 om 10.00 uur
KIA / Moldavië meer details

Kerkdienst
datum en tijdstip 21-07-2024 om 10.00 uur
Eigen Diaconie meer details

 
 
  Protestantsekerk.net is een samenwerking tussen de dienstenorganisatie van de Protestantse Kerk in Nederland en Human Content Mediaproducties B.V.